Praktijkopdracht voor leerlingen horeca
De leerlingen van de horeca opleidingen keukenassisten (KAS) en bedieningsassisten (BAS) hadden vandaag een drukke dag. Ze kregen een praktijkopdracht bij buurman FC Emmen.
EFDN seminar bij FC Emmen
FC Emmen draait op het AZC in Emmen een bijzonder project.
Vluchtelingen krijgen voetbaltraining en organiseren workshops waar andere vluchtelingen aan mee kunnen doen. De vluchtelingen komen uit opvanglocaties in heel Nederland.
Clubs uit zoals Benfica, Everton, Werder Bremen, Gent komen naar FC Emmen voor een congres, om te kijken hoe dit project hier bij FC Emmen vorm krijgt.
Leerlingen aan het werk
Met de leerlingen van de BAS-opleiding hebben we de lunch verzorgd in de VIP ruimte bij FC Emmen. Hierbij hebben we broodjes en soep uitgeserveerd.
In de ochtend met de leerlingen van de KAS opleiding broodjes afgebakken en belegd en tomaten/paprika soep gemaakt. Het was een flinke bestelling voor deze leerlingen.
- 25 broodjes Mario
- 25 zalm wrap
- 12 broodjes tonijn
- 13 broodjes kaas
- 25 personen soep
Na afloop moesten we door een sneeuwstorm, naar de spoelkeuken om samen alles af te wassen.